- Advertisement -spot_img

TAG

25 janar

Parashikimi i motit 25 janar/Reshjet e shiut do të përfshijnë të gjithë territorin

Sipas MeteoAlb, pjesa e parë e ditës do të jetë me kthjellime të pakta dhe vranësira të cilat do të gjenerojnë reshje në territor. Por...

Latest news

- Advertisement -spot_img