- Advertisement -spot_img

TAG

28-vjeçari

Ndahet nga jeta 28 vjeçari i infektuar me Covid-19, nuk kishte asnjë problem shëndetësor (EMRI)

  Vdes nga Covid 28 vjeçari, u shtrua në spital të hënën e Pashkëve, nuk kishte probleme shëndetësore. Një vdekje absurde është konsideruar ajo e Emanuele...

Ngrin flamurin e PD-së me dron mbi kokat e socialistëve, procedohet 28-vjeçari

28-vjeçari që ngriti me dron flamurin e PD-së gjatë një takimi elektoral të Partisë Demokratike është proceduar penalisht në gjendje të lirë. I riu...

Terrorizoi me armë banorët afër një banese,arrestohet 28-vjeçari

28-vjeçari me iniciale G.L i cili një natë më parë terrorizoi me armë fshatin Ferras , është arrestuar nga policia. Ndërkohë janë vënë nën...

Ja mjeku që u dhunua ,dorën në allçi dhe këmbën me gjak

Dalin fotot e para të mjekut Aranit Gogo i cili u dhunua pak më parë nga një 28-vjeçar në ambientet e Urgjencës së QSUT-së. Sic...

Latest news

- Advertisement -spot_img