- Advertisement -spot_img

TAG

28-vjecarja

28-vjeçarja tregon historinë rrënqethëse : Më hidhte sodë buke në ujë që të abortoja

Ana Lolovic është një 28-vjeçare me origjinë nga Mali i Zi, e cila sot gjendet në mes të katër rrugëve të Shqipërisë. Ajo është...

28-vjeçarja hyn në shtëpinë e një të huaji, zhvishet dhe…

. Një grua është arrestuar pasi dyshohet se u fut në shtëpinë e një burri, u zhvesh dhe fjeti në një shtrat. Policia thotë se ata...

Latest news

- Advertisement -spot_img