- Advertisement -spot_img

TAG

29 janar

Parashikimi i motit 29 janar

Pjesa e parë e ditës vijon me kthjellime dhe vranësira të pakta, ku në zonat veriore do të krijohen mundësi për reshje të izoluara....

Horoskopi 29 janar 2021

Dashi- Është dita e duhur për të programuar një udhëtim relaksues. Kjo falë pranisë së Mërkurit në shenjën mike të shigjetarit. Janë rezervuar shumë ditë...

Latest news

- Advertisement -spot_img