- Advertisement -spot_img

TAG

29 vjeçar

Dhunoi prindërit e tij, arrestohet 29-vjeçari (Detajet)

Tiranë Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 4 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit G. Q., 29 vjeç, pasi ka ushtruar...

29-vjeçari vetëplagoset në ambientet e lokalit ku punonte

Një 29-vjeçar dyshohet se është vetëplagosur me thikë në ambientet e lokalit ku punonte. Ngjarja ka ndodhur këtë të premte në lagjen nr.13 në Durrës. Ende...

Qarkullonte me armë zjarri, arrestohet në flagrancë 29-vjeçari në Tiranë

Tiranë Policia godet një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje. Qarkullonte me armë zjarri me vete, kapet dhe arrestohet në flagrancë 29-vjeçari.Sekuestrohen një armë zjarri pistoletë...

Latest news

- Advertisement -spot_img