- Advertisement -spot_img

TAG

3 femije

Elbasan/ Vrau me kallash gruan pas seancës për divorc, çifti prindër të tre fëmijëve

Një krim brenda familjes ka tronditur qytetin e Elbasanit pasditen e sotme. 58-vjeçari Koço Buzo, ka ekzekutuar me kallashnikov bashkëshorten e tij Liljana Buzo...

Aksident i frikshëm , automjeti ngjitet në trotuar dhe merr përpara 3 fëmijë

Tiranë/Informacione paraprak Më datë 05.04.2021, rreth orës 14:35, në Kamëz,  janë përfshirë në aksident ​ mjeti me drejtues Xh. Xh., me mjetin me drejtues K. B. Si...

Vështirësitë e 25 vjeçares me 3 fëmijë : Vjehrra mbledh bidona

Një 25 vjeçare nga Tirana ka rrëfyer ditën e sotme peripecitë që e ndoqën, pasi bashkëshorti i saj u nda nga jeta para disa...

Latest news

- Advertisement -spot_img