- Advertisement -spot_img

TAG

3 makina

E frikshme/ Aksident në seri, përplasen 3 makina , njëra prej tyre shpërthen në flakë

  Një përplasje e frikshme ka ndodhur sot në autostradën Tiranë-Durrës, ku janë përfshirë 3 automjete të tipit “Benz” , “Renault” dhe “Volksvagen”. Menjëherë pas përplasjes...

Përplasen në seri tre makina

Tre makina janë përplasur mbrëmjen e sotme në fshatin Larushk në Fushë Krujë. Nga të dhënat e para nga vendi i ngjarjes mësohet se nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img