- Advertisement -spot_img

TAG

313

U akuzua për korrupsion/Drejtori i 313-tës “nuk përbën rrezik”

Pas mbylljes së hetimeve nga SPAK dhe dërgimin e dosjes në gjykatë, ish-drejtori i paraburgimit 313, Eduart Struga, i akuzuar për korrupsion, ka kërkuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img