- Advertisement -spot_img

TAG

32-vjeçari

Pamje nga vendngjarja ku u gjet i vrarë 32 vjeçari i zhdukur prej 3 ditësh/ Ja për çfarë dyshohet

  Janë publikuar pamje nga vengjarja ku është gjetur i pajetë trupi i 32 vjeçarit në Shkodër i cili ishte zhdukur që prej ditësh. Viktima është...

LAJM I FUNDIT/ Arrestohet 32-vjeçari në Fushë-Arrëz, plagosi me thikë policin te qëndra e votimit

  32-vjeçari fillimisht është konfliktuar me efektivin dhe më pas e ka qëlluar me thikë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00, gjatë mbylljes së procesit...

“Plas” sherri në terminalin e autobusëve ,plagoset me thikë 32-vjeçari

Një sherr ka ndodhur në terminalin e autobusëve të veriut në Tiranë. Bëhet me dije se në sherr janë përfshirë dy persona. Mësohet se në...

Latest news

- Advertisement -spot_img