- Advertisement -spot_img

TAG

33 raste

Covid-19/shënohen 33 raste të reja në 24 orë

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2512 testime, 131 të shëruar, 33 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img