- Advertisement -spot_img

TAG

34-vjecare

La punën si mësuese për t’u bërë modele seksi, 34-vjeçarja: Partneri më mësoi si të pozoja

“Partneri ishte ai që më tha të nisja të bëhesha modele. Ai më mësoi se si të pozoja dhe të publikoja në Instagram”. Kështu është...

Tragjike! Përplaset për vdekje 34-vjeçarja shqiptare në Itali (Emri)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje pasdite në Romë të Italisë, por vetëm sot është bërë publike nga mediat fqinje. Raportohet se është përplasur...

Latest news

- Advertisement -spot_img