- Advertisement -spot_img

TAG

35-vjecar

35-vjeçari i lutet policëve dëshpërimisht të shkojë në burg, ja shkaku

Një 35 vjeçar italian i dënuar me arrest shtëpie, është arratisur vetëm për të shkuar në rajon dhe t’i lutej agjentëve të policisë që...

Arrestohet 35-vjeçari shqiptar i kërkuar për vrasje, pas 11 vitesh në arrati

  11 vite ka qëndruar në arrati një 35-vjeçar shqiptar, i cili kërkohej nga policia greke për vrasje me dashje. Vitet e fundit ai strehohej...

Gjendet i pajetë një 35-vjeçar

  Një 35-vjeçar është gjetur i pajetë në Prishtinë. Mediat vendase bëjnë me dije se viktima është identifikuar me inicialet K.G në lagjen Kalabria. Njoftimi: Rreth orës...

Vdes 35-vjeçari nga Covid-19,pa sëmundje të tjera shoqëruese

Një 35-vjeçar ka ndërruar jetë për shkak të COVID-19. Ai nuk kishte sëmundje të tjera bashkëshoqëruese. Ministria e Shëndetësisë raportoi se në 24 orët e fundit...

Mësuesi 35-vjeçar shfrytëzonte për prosituticion qendën e masazhit/ Emri

Fajton Hyka është mësuesi 35-vjeçar, i cili është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi kishte kthyer një qendër masazhesh në pikë prosituticioni. Dëshmitë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img