- Advertisement -spot_img

TAG

37-vjeçari

Arrestohet 37-vjeçari për përvetësim të parave

Policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga një 37 vjeçar të shpallur në kërkim për përvetësim të parave dhe mallrave. Ndalimi i tij është bërë...

Latest news

- Advertisement -spot_img