- Advertisement -spot_img

TAG

39-vjecari

U plagos me armë zjarri në të dyja këmbët, arrestohet 39 vjeçari

  “Në vijim të veprimeve për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku në spitalin e Vlorës u paraqit për ndihmë mjekësore, shtetasi...

Goditi me grushta dhe sende të forta kunatin, arrestohet në flagrancë 39 vjeçari

  Një 39 vjeçar me inicialet H.M, banues në fshatin Karbunarë, Vlorë është arrestuar në flagrancë ditën e sotme, nga policia e Himarës. Sipas të dhënave...

Latest news

- Advertisement -spot_img