- Advertisement -spot_img

TAG

4 te vdekur

Organizuan festën në shtëpi, humbën jetën 3 persona dhe mbetën 4 të plagosur

Tre persona kanë mbetur të vdekur dhe katër të tjerë janë plagosur në një festë të organizuar në shtëpi në  Wilmington, SHBA. Shefi i Policisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img