- Advertisement -spot_img

TAG

4-vjeçar

Vdekja e 4-vjeçarit shqiptar në Torino, i gjithë qyteti në zi për vogëlushin

Funerali i Aron Tila, vogëlushit 4-vjeçar që vdiq në shembjen e ndërtesës në rrugën Bramafame, u mbajt sot në orën 11 në kishën Sant’Antonio...

Gjyshja qan me ngashërim/ Dalin pamjet nga aksidenti ku mbeti i plagosur fëmija 4-vjeçar

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Don Boskos në Tiranë, ku furgoni ka përplasur një fëmijë të...

Tronditëse/U gjenden të vdekur mdis tyre dhe një 4 vjeçar

Një grua ka vdekur dhe pesë të tjerë, përfshirë një 4-vjeçar, kanë mbetur të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në një park...

Latest news

- Advertisement -spot_img