- Advertisement -spot_img

TAG

4 ZYRTARE

SPAK-u nuk merret me tenderat e ministrisë së mbrojtjes.Çfarë do ndodhë me 4 zyrtarët nën hetim

  Prokuroria e Posaçme kundër Krimit të organizuar dhe Korrupsionit ka shpallur moskompetëncë për çështjen e tenderave të ushqimit të Ministrisë së Mbrojtjes, duke ia...

Latest news

- Advertisement -spot_img