- Advertisement -spot_img

TAG

+40

Degjeneron Përputhen +40, Naumi-Linditës

  Ka degjeneruar debati mes dy konkurentëve të Përputhen +40, Linditës dhe Naumit. Sot ishte takimi i tyre dhe mesa duket nuk ka shkuar siç pritej....

Latest news

- Advertisement -spot_img