Degjeneron Përputhen +40, Naumi-Linditës

0

 

Ka degjeneruar debati mes dy konkurentëve të Përputhen +40, Linditës dhe Naumit.

Sot ishte takimi i tyre dhe mesa duket nuk ka shkuar siç pritej. Ata nuk janë ndjerë mirë në shoqërinë e njeri-tjetrit dhe kanë filluar me fyerje. Lindita është prekur dhe ka braktisur takimin.

Më pas ajo ka shkuar të sqarojë situatën, dhe kur e ka pyetur Naumin se pse e preku në familje, ai iu përgjigj: Se më deshi k***.

Naumi: E falenderoj që iku, më bëri një nder të madh se kam një hall më pak.

Lindita: Nuk të lejoj të më shash familjen time. Kush je ti të më prekësh në familje. Kujt i thua kështu fjalësh? Je injorant? Kush je ti? Mund të jesh cuni i Berlusconit, nuk më intereson. Kush je ti të më prekësh në familje? Injorant.

Naumi: Ke më gjë për të thënë?

Lindita: Pse më preke në familje?

Naumi: Se më deshi k….

Lindita: Injorant.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu