- Advertisement -spot_img

TAG

42 vjecari

Arrestohet 42-vjeçari për vjedhje të një lokali dhe dy banesave të tjera

  Arrestohet 42 vjeçari me inicialet J.S banues në fshatin Çermë të Divjaës. Sipas raportimeve të policisë, ky shtetas ka vjedhur me metodën e thyerjes, një...

Latest news

- Advertisement -spot_img