- Advertisement -spot_img

TAG

46-vjecar

I shpallur në kërkim për drogë, kapet në Sarandë 46-vjeçari nga Korça

Sarandë- Një 46-vjeçar i shpallur në kërkim për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” është vënë në prangat e policisë së Sarandës. Leon Kodra...

Tentoi të kalojë ilegalisht kufirin, arrestohet 46-vjeçari në Durrës, falsifikoi dokumentet

DURRËS Një 46-vjeçar është arrestuar në Durrës pasi ka tentuar të kalojë ilegalisht kufirin. H.A, u kap në Pikë Kufitare me dokuemnte të falsifikuara. Nga ana tjetër...

Rrahu bashkëshorten, pranga 46-vjeçarit të dhunshëm në Sarandë

Një 46-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj gruas së tij. Burime zyrtare nga policia bënë me...

Zbardhen detajet nga ekzekutimi i 46-vjeçarit/ Të paktën 26 gëzhoja në vendngjarje

Në meditën e sotme, në fshatin Mushan të Shkodrës është ezkekutuat 46-vjeçari Ridvan Ramazani. Mjeti tip BMË me ngjyrë të bardhë në pronësi të viktimës...

Latest news

- Advertisement -spot_img