- Advertisement -spot_img

TAG

4866 qytetarë

Manastirliu/ 4866 qytetarë kanë përfituar pa pagesë paketën e kataraktës

Situata e e koronavirusit në vend vijon të mbetet shqetësuese. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu shprehet se pavarësisht gjendjes shqetësuese dhe vështirësive të personelit...

Latest news

- Advertisement -spot_img