- Advertisement -spot_img

TAG

5 abuzuesit

Abuzuan me të miturën në Mirditë, Gjykata e Lezhës jep vendimin për 5 abuzuesit

  Gjykata e Lezhës ka dhënë masën e sigurisë ”arrest me burg” për 5 personat që dyshohet se abuzuan dhe shantazhuan një 15-vjeçare në Mirditë. Gjykata...

Latest news

- Advertisement -spot_img