- Advertisement -spot_img

TAG

5 Maji

Aksident te ‘5 Maji’, 26 vjeçari godet makinën e policisë, 3 të plagosur

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “5 Maji” në Tiranë. Një motor është përplasur me një makinë policie. Për pasojë kanë mbetur...

Vrasja e bujshme në Tiranë, lirohet nga burgu Marius Dema

Gjykata e Apelit ka ndryshuar masën e sigurisë për Marius Demën, të riun i cili vrau shokun e tij në rrugën “5 Maji”, disa...

Vrasja e Mehmet Qemës, Policia rikthehet te 5 Maji. Çfarë dyshohet

Disa ditë pas vrasjes së 27 vjeçarit Mehmet Qema në zonën e 5 majit në Tiranë, policia e Shtetit është kthyer sërish sot për...

Balla: “Çdo lloj kallëzimi i kryer në SPAK duhet hetuar me shumë seriozitet dhe rezultatet duhen pritur nga të gjithë”

Taulant Balla për Ditën e Dëshmorëve: "Nga Elbasani ju uroj te gjithe shqiptareve gezuar diten e deshmoreve. Lavdi perhere gjakut te derdhur per lirine e...

Pamje nga vendngjarja,trupi i pajetë i shtrirë në një rrugicë të lagjes ‘5 Maji’

Ditën e sotme një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Elbasanit, ku si pasojë e të shtënave me armë ka mbetur i vdekur shtetasi...

Përplasën këmbësoren në trotuar, arrestohen dy drejtuesit e mjeteve

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 7 persona, mes të cilëve dy shoferët e përfshirë në aksidentin që ka ndodhur një ditë më...

Po qëndronte në trotuar në pritje për të kaluar rrugën, si e përplasi makina kalimtarin

Kanë dalë pamjet e aksidentit të frikshëm që ndodhi mëngjesin e sotëm në zonën e 5 Majit në Tiranë, ku si pasojë e përplasjes...

Latest news

- Advertisement -spot_img