- Advertisement -spot_img

TAG

5 Milion

I zunë pritë në ashensor,grabitësit dhunojnë dhe i vjedhin 5 mln lekë kambistit në Sarandë

Një kambist në qytetin e Sarandës është grabitur mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në Lagjen nr. 4 Kodër të qytetit bregdetar. Sipas informacioneve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img