- Advertisement -spot_img

TAG

5 qeshror 2021

Njihuni me Këmbimin Valutor për ditën e sotme, 5 Qershor 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie e Dollarit, ndërkohë Franga Zvicerane dhe Paundi Britanik kanë shënuar rritje. Më poshtë do të gjeni...

Latest news

- Advertisement -spot_img