Njihuni me Këmbimin Valutor për ditën e sotme, 5 Qershor 2021

0

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie e Dollarit, ndërkohë Franga Zvicerane dhe Paundi Britanik kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Paundi Britanik :                  Blihet 142.4                     Shitet 143.3
Franga Zviceriane:               Blihet 111.5                     Shitet 112.4

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here