- Advertisement -spot_img

TAG

5 shtetas

Elbasan, arrestohen 5 shtetas gjatë 24 orëve të fundit

DVP Elbasan Vijon puna nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Gjatë 24 orëve të fundit janë vënë...

Latest news

- Advertisement -spot_img