- Advertisement -spot_img

TAG

54-vjecar

E rëndë, polici 54 vjeçar qëllon veten me armë, ja kush e ka gjetur

  Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Paramythia të Greqisë, ku një efektiv policie u gjet i pajetë. Ka qenë nëna e tij...

E rëndë/ 54-vjeçari vret me armë të miturin, plagos dhe babanë e tij. Më pas…

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gradicë të Drenasit në Kosovë, ku një 54-vjeçar ka vrarë me armë një 15-vjeçar dhe ka...

Babai “përbindësh” lidh me zinxhir djalin në kofanon e makinës

Një 54-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia në Caserta për përdorim dhune ndaj djalit të tij 16-vjeçar. I mituri denoncoi babain se e kishte lidhur...

Latest news

- Advertisement -spot_img