- Advertisement -spot_img

TAG

6 humbin betejen

LAJMI I FUNDIT/ Gjatë 24 orëve të fundit qindra të infektuar, 6 pacientë humbin betejën me Covid-19 (Shifrat)

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3342 testime, 534 të shëruar, 360 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img