- Advertisement -spot_img

TAG

60-vhjecare

Tenton t’i vërë zjarrin vetes në mes të qytetit/ “Jemi të gjithë të papunë”

Mëngjesin e kësaj të hëne një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës, ku një grua 60-vjeçare ka tentuar t’i vendos zjarrin vetes dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img