- Advertisement -spot_img

TAG

60-vjecari

U fut në det për të shpëtuar vajzën dhe shoqet e saj, mbytet tragjikisht 60-vjeçari

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur në Sardenja të Italisë. Një 60-vjeçar është futur në det për të shpëtuar vajzën e tij dhe 2...

Bie nga humnera/ Humb jetën 60 vjeçari, trupi ende nuk është nxjerrë

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur ditën e djeshme në Tepelenë teksa një 60 vjeçar me inicialet A.B banues në fshatin ‘Vasjar’...

Hidhet nga ura 60-vjeçari në Përmet, Policia dhe banorët e zonës nxjerrin trupin e pajetë

Hidhet nga ura 60-vjeçari në Përmet, Policia dhe banorët e zonës nxjerrin trupin e pajetë Policia e Përmetit njofton se rreth orës 09:30, në hyrje...

Latest news

- Advertisement -spot_img