- Advertisement -spot_img

TAG

62-vjecar

Tentoi të abuzonte me të miturën, arrestohet efektivi i policisë

Një efektiv policie është ndaluar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, pasi ka tentuar të përdhunojë një vajzë të mitur në Lezhë. Ngjarja...

Latest news

- Advertisement -spot_img