- Advertisement -spot_img

TAG

62-vjecar

E rëndë/ Gjendet i vetëvarur një 62-vjeçar në Gramsh

Një 62-vjeçar me iniciale Y.T. i cili jetonte i vetëm në banesën e tij në Gramsh është gjetur i varur mëngjesin e sotëm nga...

“Më latë pa gjumë”, i moshuari merr thikën si i çmendur dhe kërcënon fëmijët në park

Një 62-vjeçar u arrestua nga policia në Greqi pasi akuzohet se mori thikën në orët e mbrëmjes dhe shkoi në parkun pranë shtëpisë së...

Kishte shkuar me pushime, 62-vjeçari ndërron jetë teksa lahej në det

Një 62-vjeçar shqiptar banues në Pistoia, Mesut Sinameta, ka gjetur vdekjen ditën e djeshme, në kohën kur ishte duke u larë në det. Ai kishte shkuar...

Tentoi të abuzonte me të miturën, arrestohet efektivi i policisë

Një efektiv policie është ndaluar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, pasi ka tentuar të përdhunojë një vajzë të mitur në Lezhë. Ngjarja...

Latest news

- Advertisement -spot_img