- Advertisement -spot_img

TAG

63-vjecar

Ishte pozitiv ndaj Covid dhe u përpoq të kalonte kufirin/ Procedohet 63-vjeçari

63-vjeçari me inicialet M.G, banues në fshatin Armen të Vlorës, është proceduar penalisht për shkak të mosrespektimit të masave anti Covid. 63-vjeçari është ndaluar pasi...

Latest news

- Advertisement -spot_img