- Advertisement -spot_img

TAG

645

Francë/ Mbyllet përkohësisht xhamia, e cila kishte kritikuar mësuesin e historisë

Është dhënë urdhi për mbylljen e përkohshme të xhamisë në Francë, si pjesë e fushatës ndaj personave që nxisin urrejtjen dhe dhunën. Xhamia e Madhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img