- Advertisement -spot_img

TAG

650 mije euro

I sekuestrohen 650 mijë euro pasuri shqiptarit dhe kunatit të tij italian

Një gjykatë në Livorno të Italisë vendosi sekuestron e pasurive të 2 sipërmarrësve, të cilët po vuajnë dënimin që prej vitit 2017 për mashtrime...

Latest news

- Advertisement -spot_img