- Advertisement -spot_img

TAG

68-vjecari

Jetonte i vetëm, gjendet i vdekur një person, reagon zyrtarisht policia

  Një 68-vjeçar i identifikuar si Jani Gega është gjetur i vdekur në lagjen numër 4 të qytetit të Sarandës. I ndjeri ishte nga Navarica dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img