- Advertisement -spot_img

TAG

69-vjecari

69-vjeçari “sfidon” Berishën, shkon të bëjë vasinën kineze

Ditën e sotme një I moshuar ka shkuar në sheshin “Skëndërbej” për të kryer vaksinën anti-Covid. Ai gjithashtu ka “sfiduar” dhe ish-kryeministrin, Sali Berisha I...

Latest news

- Advertisement -spot_img