- Advertisement -spot_img

TAG

7 persona

Zotërim armësh të ftohta dhe dhunë në familje/ Arrestohen 7 persona, mes tyre një 19 vjeçar (Detajet)

  Gjatë 24 orëve 7 shtetas janë arrestuar në Tiranë, për vepra të ndryshme penale. Specifikisht shtetasi M.I 19 vjeç është arrestuar pasi në kontrollin fizik...

Latest news

- Advertisement -spot_img