- Advertisement -spot_img

TAG

7 shoferë

Të dehur në timon dhe pa patentë / Arrestohen 7 shoferë

Në 72 orët e fundit në Tiranë janë arrestuar 7 shoferë, 5 prej tyre për drejtim mjeti në gjendje të dehur dhe 2 pa...

Latest news

- Advertisement -spot_img