- Advertisement -spot_img

TAG

7 vjecari

U godit 27 herë në dysheme nga trajneri dhe shoku i tij i xhudos, 7-vjeçari në koma

Rasti i një djali që po lufton për jetën e tij pasi u përplas në dysheme 27 herë, gjatë praktikës së xhudos nga trajneri...

LAJM I FUNDIT/ E godet makina,ndërron jetë fëmija 7-vjeçar

Një fëmijë  7-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e goditjes nga makina në fshatin Rusinovc të Lipjanit. Për këtë rast policia ka arrestuar shoferin...

Latest news

- Advertisement -spot_img