- Advertisement -spot_img

TAG

71 mandate

Meta: “Nëse Edi Rama merr 71 mandate do t’i jap dhe presidentin”

  Presidenti i vendit Ilir Meta ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme nga selia, ku foli dhe për ngjarjen e ndodhur në Kavajë, ku sipas...

Latest news

- Advertisement -spot_img