- Advertisement -spot_img

TAG

74-vjecar

E trishtë! Ndahet nga jeta në moshën 74-vjeçare aktori i njohur

Aktori i njohur, Chick Vennera i cili ka luajtur në filmat “The Golden Girls” dhe në komedinë e vitit 1978 “Thank God It’s Friday”,...

Latest news

- Advertisement -spot_img