- Advertisement -spot_img

TAG

80 mije euro

Bën kërdinë i riu shqiptar: Vodhi 80 mijë euro dhe i bleu shtëpi dhe makinë babait

Një 22 vjeçar kosovar që jeton në Strasburg të Francës është arrestuar pasi kishte vjedhur 80 mijë euro nga kompania ku punonte. Sipas mediave franceze...

Latest news

- Advertisement -spot_img