- Advertisement -spot_img

TAG

80 vjecar

Përfshihet nga flakët banesa e 80-vjeçarit në Durrës

Një banesë është përfshirë nga flakët në Durrës. Mësohet se zjarri ka rënë rreth orës 16:00 në lagjen nr.18, në shtëpinë e 80-vjeçarit F.B. Fatmirësisht...

Një tjetër aksident, automjeti përplas rëndë 80-vjeçarin

Një aksident ka ndodhur rreth orës 19:00, në bulevardin “Bajram Curri”. Policia e Tiranës njofton se mjeti me drejtues shtetasin M. H., ka aksidentuar shtetasin...

Dy të rinjtë grabisin dhe rrahin barbarisht 80-vjeçarin

Një ngjarje e rëndë është shënuar në SHBA. Kamerat e sigurisë në rrugë kanë fiksuar momentin, kur dy të mitur, kanë dhunuar e grabitur...

Latest news

- Advertisement -spot_img