- Advertisement -spot_img

TAG

83 vota

Kuvendi rrëzon me 83 vota dekretin e Metës për ligjin e Policisë së Shtetit

Kuvendi ka miratuar ditën e sotme ngritjen e Komisionit të Posaçëm për raportin e Dick Martin, si dhe ka rrëzuar me 83 vota dekretin...

Latest news

- Advertisement -spot_img