- Advertisement -spot_img

TAG

9 muajshe

Jepet dëmini për mamanë vrasëse të fëmijës 9-muajsh

Gjykata e Korçës ka vendosur masën arrest shtëpie për 46-vjeçaren e cila akuzohet se 20 vite më parë ka mbytur foshnjën e saj vetëm...

Mbyt me duart e saj të bijën 9-muajshe dhe ia mbath nga paraburgimi/Emri

Irena Kostaki (Zeria), është arrestuar në Korçë sepse ishte e dënuar nga drejtësia greke me 20 vite burg pasi mbyti me duart e saj...

Latest news

- Advertisement -spot_img