- Advertisement -spot_img

TAG

9 qytete

Basha udhëton nga veriu në jug,ja simbolika e 9 qyteteve ku do të ndalet

Lulzim Basha,kryedemokrati ka zgjedhur që këtë të shtunë të ndalet në 9 qytete të vendit, që simbolizojnë dhe numrin që kjo forcë politike mban...

Latest news

- Advertisement -spot_img