- Advertisement -spot_img

TAG

90%

Fushata, Këlliçi: Me 25 Prill duhet t’i japim fund varfërisë që largon krahun e punës dhe rininë

Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike Belind Këlliçi vijon takimet ne zonën e Kombinatit. Ai ka publikuar në faqen e tij në facebook...

Latest news

- Advertisement -spot_img