- Advertisement -spot_img

TAG

92 pako

Policia arreston trafikantin shqiptar: Kishte 92 pako lëndë narkotike dhe një pistoletë në furgon

  Një shqiptar 38-vjeçar në Greqi ka rënë në prangat e policisë pasi është kapur teksa tranpostonte drogë nga Selaniku drejt Greqisë. Sipas njoftimit të policisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img